Pogotowie mediacyjne

Szanowni Państwo,
Zachęcamy do skorzystania z darmowych porad mediacyjnych, które w 2019 roku oferowane są wszystkim mieszkańcom Wrocławia.
W tym celu powołano do życia Pogotowie Mediacyjne, które zapewnia wysoki standard prowadzonych mediacji i zapewnia BEZPŁATNĄ pomoc w rozwiązywaniu sporów metodą mediacji.
Zapraszamy do kontaktu i prosimy o przekazanie informacji o Pogotowiu Mediacyjnym wszystkim, którzy mogą z nich skorzystać.
ZADZWOŃ LUB NAPISZ - 517 35 45 75 lub 538 208 660, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Czym są mediacje?
Mediacje to metody rozwiązywania konfliktów przy obecności osoby trzeciej, która pomaga we wzajemnej komunikacji stron i ułatwia dojście do porozumienia. Mediator nie osądza i nie wydaje wyroków - wspiera w komunikacji strony sporu bez ingerencji w efekt rozmów.
Mediatorem jest doświadczona osoba z odpowiednimi uprawnieniami będąca członkiem zespołu Pogotowia Mediacyjnego. Spotkania mediacyjne odbywają się w dogodnym dla stron terminie. Strony mają zawsze prawo do zmiany mediatora bez podania przyczyny.
Warunkiem udzielenia mediacji jest zgoda obu stron konfliktu na udział w mediacjach.